Forum Apartamenty Wrzosowe

Forum dyskusyjne mieszkańców Apartamentów Wrzosowych

  • Nie jeste¶ zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2010-09-11 19:37:16

mania

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-30
Posty: 7
Punktów :   

Czy komu¶ wieje powietrze z gniazdek elektrycznych??

Dzi¶ zauważyłam dziwn± rzecz. Z gniazdek elektrycznych w kuchni jest wwiewane powietrze jak również z przycisku od geberitu w wc.
Pamiętam, że jak odbierali¶my mieszkanie, pan Farima mówił, że kto¶ u nas w bloku zgłaszał taki problem. Czy u kogo¶ też się co¶ takiego dzieje?

Offline

 

#2 2010-09-11 20:54:28

WadliwaWada

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-18
Posty: 47
Punktów :   

Re: Czy komu¶ wieje powietrze z gniazdek elektrycznych??

u mnie też tak wieje, dziwne to jest ale tu jest wiele dziwnych rzeczy

Offline

 

#3 2010-10-06 11:05:32

Zarz±dca

Salwator

Zarejestrowany: 2010-08-23
Posty: 12
Punktów :   

Re: Czy komu¶ wieje powietrze z gniazdek elektrycznych??

Dzień dobry
Główn± przyczyn± nawiewania powietrza z gniazdek elektrycznych lub innych otworów w mieszkaniu jest działanie wentylacji mechanicznej, która działa przez cały czas i musi wymienić odpowiedni± ilo¶ć powietrza. Z tego też powodu musz± być otwarte sterowniki higrosterowalne zamontowane w oknach. Od czasu do czasu trzeba też przewietrzyć mieszkanie, aby „zaspokoić” wymagania wentylacji.  W przypadku kiedy sterowniki higrosterowalne s± zamknięte, a mieszkanie nie jest wietrzone, wtedy wentylacja zasysa powietrze z różnych Ľródeł, takich jak gniazdka elektryczne, szpara pod drzwiami wej¶ciowymi lub jak w tym przypadku geberit.
Dodatkow± przyczyn± może być też rozregulowana wentylacja w mieszkaniu lub w całym pionie.
Pozdrawiam
Zarz±dca

Offline

 

#4 2010-10-15 19:16:25

Kamyk

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-26
Posty: 2
Punktów :   

Re: Czy komu¶ wieje powietrze z gniazdek elektrycznych??

Witam,
U mnie w mieszkaniu wieje z gniazdek jak i kabli do o¶wietlenia. Zgłaszałem ten problem już dawno, był nawet u mnie kierownik budowy i stwierdził, że to niemożliwe. Gdy sam zobaczył, że jednak wieje, obiecał przysłać kogo¶, aby napu¶cił pianki izolacyjnej do puszek z gniazdkami. Jednak żaden pan od tamtej pory się nie pojawił. Może to i dobrze bo jako¶ nie wierze w piankę w gniazdkach.
A co do wywietrzników.
U mnie w mieszkaniu s± cały czas one otwarte, a w zimie przynajmniej jeden. Z tego co się orientuje w mieszkaniach musi być wymiana powietrza by grzyb nie wszedł w gipsowy tynk na ¶cianach.
A moim zdaniem nie powinno wiać z gniazdek.
Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs w polsce pojemniki mapa pies aidi Portal medyczny ukryta sobieszewo