Forum Apartamenty Wrzosowe

Forum dyskusyjne mieszkańców Apartamentów Wrzosowych


#31 2012-01-24 23:11:57

jakubos

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 7
Punktów :   

Re: Temperatura w mieszkaniu

u nas w oddzielonej kuchni jest 18,5' jak sie coś robi,gotuje to wtedy jest 19,5' i można powiedzieć, że dopiero jest przyjemnie.
Muszę jeszcze zmierzyć temp w łazience

Offline

 

#32 2012-01-25 09:01:46

2m2o

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-24
Posty: 2
Punktów :   

Re: Temperatura w mieszkaniu

hej,
rozważamy mieszkanie nr 16- jeszcze Salwator sprzedaje, a drugie to właściwie dopiero idziemy oglądać z biurem nieruchomości(baner wisi na balkonie). ale z tego co widzę po planach też jest fajne tylko odrobinę mniejsze. napisze o wrażeniach:)

Offline

 

#33 2012-01-25 23:17:38

ZosiaiStaś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 12
Punktów :   

Re: Temperatura w mieszkaniu

U nas też bez problemów i w zasadzie nigdy nie mieliśmy takiej niskiej temperatury, jak niektórzy piszą. 18-19 st. Brrr. Ale najfajniej to jest w słoneczne dni, bo wtedy słońce świetnie działa zamiast kaloryferów W kuchni też nie mamy tak zimno, mimo że kaloryfer jest zabudowany.

Witam,
generalnie fajnie się tutaj mieszka.Wbrew wielu opiniom w prasie rozwiązania komunikacyjne są rozwiązane bardzo ok. Tramwajem w 15-20 min na pl. Wszystkich Świętych.

Co do samego budynku.Jeżeli już zdecydujecie się na zakup od Salwatora tego mieszkania wydajcie już te 200-300 zł na odbiór z rzeczoznawcą i wpiszcie wszystko do protokołu (choć zapewne i coś takiego dla firmy Salwator to nic zobowiązującego).
My nie pomyśleliśmy o tym.
I do dzisiaj mamy poważne problemy z Salwatorem z usunięciem usterek ale to nic nowego .
Przy odbiorze mieszkania zauważyliśmy zacieki na dużej powierzchni okien balkonowych.Dałem sobie wmówić że łatwo usuwalne zacieki budowlane.
Próbowałem zmywać wszystkim i nic okazało się że to nie zacieki ale "nadżerki " w strukturze szkła.
W międzyczasie pewnego zimowego wieczoru zaczęło nam kapać do wnętrza mieszkania i pojawiły się wykwity zawilgocenie w okolicy okna.
Po prawie roku (!!!) przepychanek i ponagleń z działem technicznym firmy Salwator po niezliczonych wizjach specjalistów/wykonawców Panowie doszli do wniosku że zalewa nas z góry!!!
Wykryto nieszczelność na łączeniu rur spustowych.
Woda cieknąca po ścianie wypłukiwała chemikalia z klejów i razem z nimi przez dziurawy balkon powyżej ściekała po naszych szybach.

Szyb do dzisiaj nie wymieniono!!!!

Sprawdźcie sobie bardzo dobrze czy nie macie tak samo, bo to mieszkanie jest dokładnie w naszym pionie.
Takich problemów w tym budynku jest więcej.
Ale jak napisałem generalnie b.fajnie się tu mieszka.
Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez ZosiaiStaś (2012-01-26 13:48:29)

Offline

 

#34 2012-01-27 15:24:52

undertaer

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-27
Posty: 1
Punktów :   

Re: Temperatura w mieszkaniu

no i co się kobito czepiasz tak teog salwatora, kupiłem u nich pare mieszkań i nigdy mnie nie zawiedli, a to, że akurat była "niezliczona ilość wizyt" to tylko potwierdza, że się starają, co innego jakby przez rok olewał Cie ten niby straszny dział techniczny i nic nie działał w tytm temacie, no  ale dobrze internet wszystkie pomyje przyjmie.

Offline

 

#35 2012-01-27 18:00:05

ZosiaiStaś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 12
Punktów :   

Re: Temperatura w mieszkaniu

OOOoo witam szanownego Sąsiada z parteru!
Nowi lokatorzy Pana mieszkania to bardzo sympatyczni ludzie.
Zapomniał Pan dodać k po a w nicku:) ale skąd ten pomysł aby dawać sobie nick nazwę zakładu pracy.

Ładnie to tak w biurze w godzinach pracy posty na forach pisać.

Proszę pozdrowić kolegów i zapytać kiedy nam wymienią szyby, bo nie mam czasu się do was fatygować.

Jak Pan zaznaczył internet wszystko przyjmie a ja na to : jakiekolwiek podobieństwo jest czysto przypadkowe:)

Ps. A przy okazji - skąd Sąsiad wie kto pisał post?

Ostatnio edytowany przez ZosiaiStaś (2012-01-27 18:05:24)

Offline

 

#36 2012-10-18 16:12:03

możliwy

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-18
Posty: 1
Punktów :   

Re: Temperatura w mieszkaniu

Witam wszystkich,
czy do końca ostatniego okresu grzewczego problem niskiej temperatury w mieszkaniach został u Państwa rozwiązany?

Offline

 

#37 2012-10-26 09:51:23

niklucas

Administrator

Zarejestrowany: 2010-06-16
Posty: 43
Punktów :   

Re: Temperatura w mieszkaniu

U nas jest ciepło mimo że jeszcze nie włączyliśmy kaloryferów - a mamy narożne mieszkanie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
pojechac Poznań joga