Forum Apartamenty Wrzosowe

Forum dyskusyjne mieszkańców Apartamentów Wrzosowych


#1 2011-08-08 16:26:37

KiM

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-08
Posty: 1
Punktów :   

Kradzież rowerów

Witam,
w nocy z 7 na 8.08 ok godziny 23:00 z klatki nr II skradziono rower marki Trek model 4300. Z nagrań z monitoringu wynika, że panowie w kapturach powoli stają się stałymi gośćmi naszego bloku. Wiem, że zdarzyło się już parę takich kradzieży i chciałem zapytać czy zgłaszali to państwo na policję i czy policja w jakikolwiek sposób zainteresowała się tymi zgłoszeniami? Niestety odnoszę wrażenie, że mimo tylu dokonanych kradzieży mają nas w dupie a złodzieje nadal czują się bezkarni. Zaczyna się od kradzieży rowerów, a ciekawe co będzie jak rowerów zabraknie...

Offline

 

#2 2011-08-08 23:44:43

ZosiaiStaś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 12
Punktów :   

Re: Kradzież rowerów

Witam Sąsiadów, 28 lipca w innym watku napisalem tak:
"Witam Sąsiadów, mam takie pytanie kto z Państwa których okradziono zgłosił ten fakt na policję?Nie chcę się wdawać w dyskusje że to strata czasu że to nic nie da. Poprostu napiszcie zgłosiłem nie zgłosiłem i co wam ukradli.Przed tym jak zdecydujemy o ochronie, trzeba też wystąpić do policji, straży miejskiej (poprzez dzielnicowego) o zwiększenie liczby patroli na tym obszarze.Tak nie wjadą za bramę i nie zrobia obchodu po bloku!!Wynieść 4 koła (jeżeli je wyniesiono a nie wywieziono?) to raczej się rzuca w oczy, prawda?Żeby mieć podstawę do takiej petycji to trzeba mieć udokumentowane zgłoszenia.Napisałem "trzeba" ok. Dajcie mi ksero tych zgłoszeń a ja napisze pismo i dam Panią z zarządu żeby złożyły w imieniu wspólnoty albo podbite  sam zaniosę gdzie trzeba."
Odzewu brak!

zalogowałem się na forum sasiadow z marti solanesa (ci z nowego bloku) napisalem im o kradiezach u nas.jeden sasiad napisal tak:
"Widziałam jak we wtorek (tj.26.07) około 2 w nocy dwóch dresów przeskoczyło przez ogrodzenie bloku obok. Posiedzieli dłuższą chwilę w śmietniku i poszli za blok, nie wiem dokąd. Jak widać ani ogrodzenie ani monitoring nie jest dla nikogo przeszkodą."
Jestesmy na celowniku zlodziejaszków-dresikow!

Zaproponowalem Zarzadcy wynajecie prewencyjne na kilka nocy od 22 do 6 pana ktory by siedzial na portierni i przeszedl kilka razy wkolo budynku i po budynku uwazam ze to by przynajmniej przerwalo fale kradziezy a moze odstraszylo kapturowcow do czasu podjecia decyzji o ochronie stalej.
Pani Administrator twierdzi ze to nie rozwiaze problemu bo kradzieze zdarzaja sie rowniez w dzien a do tego musi byc uchwala wspolnoty.

Coz to zycze nam powodzenia i opieki sil nadprzyrodzonych!
A Kapturowcy pewnie juz rozkminiaja kto gdzie mieszka i jaki ma tryb pracy i harmonogram dnia, czekam wiec na pierwsze wlamanie do mieszkania. Obstawiam ze tak za tydzien ktos z nas sie pozbedzie majatku!

Wiem jestem "czarnowidzem" ale wszystko zmierza w tym kierunku!!!
Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.apartamentywrzosowe.pun.pl