Forum Apartamenty Wrzosowe

Forum dyskusyjne mieszkańców Apartamentów Wrzosowych


#1 2011-08-09 10:06:18

Kartograf

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-08
Posty: 7
Punktów :   

Nadzwyczajne zebranie wspólnoty

Uważam, że dobrym rozwiązaniem byłoby ustalenie możliwie najszybszego terminu zebrania wspólnoty w celu dyskusji nad zatrudnieniem firmy ochroniarskiej w naszych apartamentach aby uniknąć takowych zdarzeń. Ktoś z naszych lokatorów przedstawił ofertę z jednej z firm chyba 5zł brutto za godzinę , ta cena wydaje się bardzo korzystna..... wydaje mi się ze zatrudnienie ochrony rozwiązało by nasze problemy bo rzeczywiście tylko czekać jak zaczną się kradzieże w naszych mieszkaniach.......

Offline

 

#2 2011-08-09 14:18:56

WadliwaWada

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-18
Posty: 47
Punktów :   

Re: Nadzwyczajne zebranie wspólnoty

a ja nie che ochrony, bo wole sobie zapłacić 120 zł za dobre a raczej super dobre ubezpieczenie mieszkania!!!!

do tego jak podzielą jeszcze powierzchnie garażu na 25, bo tyle jest miejsc to opłata pewnie bedzie jeszcze większa!!

Offline

 

#3 2011-08-09 15:38:28

Kartograf

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-08
Posty: 7
Punktów :   

Re: Nadzwyczajne zebranie wspólnoty

Przy przedstawionej ofercie koszt byłby zdecydowanie niższy niż 120zł.....

Offline

 

#4 2011-08-09 18:39:20

vkxy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-18
Posty: 28
Punktów :   

Re: Nadzwyczajne zebranie wspólnoty

WadliwaWada napisał:

a ja nie che ochrony, bo wole sobie zapłacić 120 zł za dobre a raczej super dobre ubezpieczenie mieszkania!!!!

do tego jak podzielą jeszcze powierzchnie garażu na 25, bo tyle jest miejsc to opłata pewnie bedzie jeszcze większa!!

Z tymi ubezpieczeniami to bym się tak nie zapędzał, owszem można takowe mieć, ale zdecydowanie lepiej zapobiegać niż liczyć na ubezpieczenie. Ubezpieczenie praktycznie nigdy nie pokryje całej straty, a nie wspominając  już o nerwach i straconym czasie. Przerabiałem temat ostatnio.

Offline

 

#5 2011-08-12 14:24:51

Łukasz S.

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-12
Posty: 5
Punktów :   

Re: Nadzwyczajne zebranie wspólnoty

Wydaje mi się iż zebranie jest dobrym pomysłem, należy się tylko zastanowić nad terminem. Dobrze by było gdyby nie był ustalony na np. godzinę 17 (jak ostatnio) bo jak przypuszczam większość ludzi pracuje do tej właśnie pory, a jak mniemam maszyny teleportującej nikt nie posiada... Co do samej ochrony wypowiedziałem się już w innym temacie wiec nie widzę sensu powielania opinii. Także uważam że lepiej zapobiegać jednak w uczciwy sposób, rozdział kosztów 7200zl równo pomiędzy mieszkania niezależnie od ich metrażu na pewno takim sposobem nie jest. Pozdrawiam.

Offline

 

#6 2011-08-12 22:22:21

niklucas

Administrator

Zarejestrowany: 2010-06-16
Posty: 43
Punktów :   

Re: Nadzwyczajne zebranie wspólnoty

vkxy napisał:

WadliwaWada napisał:

a ja nie che ochrony, bo wole sobie zapłacić 120 zł za dobre a raczej super dobre ubezpieczenie mieszkania!!!!

do tego jak podzielą jeszcze powierzchnie garażu na 25, bo tyle jest miejsc to opłata pewnie bedzie jeszcze większa!!

Z tymi ubezpieczeniami to bym się tak nie zapędzał, owszem można takowe mieć, ale zdecydowanie lepiej zapobiegać niż liczyć na ubezpieczenie. Ubezpieczenie praktycznie nigdy nie pokryje całej straty, a nie wspominając  już o nerwach i straconym czasie. Przerabiałem temat ostatnio.

Jeżeli koszt monitoringu będzie dzielony równo  to koszt wynosi 125 zł na mieszkanie. Jaką mamy łączną powierzchnię mieszkań, pamięta ktoś? Była o tym mowa na zebraniu.

Offline

 

#7 2011-08-12 23:15:30

Kartograf

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-08
Posty: 7
Punktów :   

Re: Nadzwyczajne zebranie wspólnoty

a skąd się wzięła kwota 7200zł???

Offline

 

#8 2011-08-13 00:10:05

Łukasz S.

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-12
Posty: 5
Punktów :   

Re: Nadzwyczajne zebranie wspólnoty

Kartograf napisał:

a skąd się wzięła kwota 7200zł???

Taka kwota została przedstawiona jako maksymalna w ustawie jaką otrzymałem (zapewne inni właściciele także) od zarządcy budynku. Czytając o perypetiach "szczęśliwców" można wysnuć tezę że monitoring jest równie skuteczny w wyłapywaniu złodziei co jego brak wiec po co inwestować jakiekolwiek pieniądze w jego montaż i obsługę...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
pojemniki mapa