Forum Apartamenty Wrzosowe

Forum dyskusyjne mieszkańców Apartamentów Wrzosowych

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-10-20 13:03:33

WadliwaWada

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-18
Posty: 47
Punktów :   

ale smród

nie wiem czy wy tez tak macie ale u mnie w mieszkaniu strasznie śmierdzi czyimś obiadem!!!!!!!! strasznie mnie to wkurza!!! słysze jak wentylacja komuś chodzi, wyje ten wiatrak straszliwie!!!!

da sie coś zrobić z tym smrodem czy to taki "urok" wentylacji naszego bloku i już zawsze będę musiała wąchać te smrodki?? jest sens dzwonić wogóle do administracji?? przecież dopiero co sprawdzali tą wentylacje!!

a w ogóle to którędy ten smrodzik do mnie wpada?? przez rure do której powinien być podłączony okap??

Offline

 

#2 2011-10-20 18:47:48

niklucas

Administrator

Zarejestrowany: 2010-06-16
Posty: 43
Punktów :   

Re: ale smród

raczej na pewno przez tą rurę. Jeżeli ktoś ma podłączony okap i podczas gotowania go włącza (i z tego co napisałaś tak wynika) to przedmuchuje tylko ten smrodek dalej. Teoretycznie w mieszkaniach gdzie zamontowano okapy problem nie powinien występować bo jednocześnie do wiatraków są zakładane zaworki motylkowe które się zamykają gdy okap jest wyłączony ale nigdy to nie będzie takie szczelne żeby żaden zapach się nie przedostał. My u siebie mamy na razie niepodłączony okap i rurę zamkniętą szczelnie uszczelnioną klapą. polecam takie rozwiązanie.

Offline

 

#3 2011-10-25 22:11:43

mania

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-30
Posty: 7
Punktów :   

Re: ale smród

Proponuję sprawdzić, czy działa wam wentylacja w kuchni - przyłożyć kawałek chusteczki lub kartki i sprawdzić czy wciąga powietrze.

Koło wakacji mieliśmy ten sam problem. Strasznie śmierdziało z okapu czyimś obiadem. Sprawdziliśmy wentylację, nie działała w ogóle w kuchni. Nie było też słychać buczenia silnika od wentylacji mechanicznej. Okazało się, że silniczek się zepsuł. Póki Salwator nie naprawił awarii podaczas ataku smrodu włączałam swój okap i zapachy nie trafiały do nas.

Druga sprawa, że powinniśmy mieć koniecznie zamontowane okapy z zaworem zwrotnym!

Niech Pani zadzwoni w tej sprawie do administracji. Nam w tej kwestii pomogła Pani z administracji. Nie dawajcie się zbyć słowami, że tak się zdarza.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ehotelsreviews.com Hotele Annaberg im Lammertal