Forum Apartamenty Wrzosowe

Forum dyskusyjne mieszkańców Apartamentów Wrzosowych

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#16 2010-06-23 12:09:21

awersja

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-19
Posty: 18
Punktów :   

Re: Rowerzyści

liszard napisał:

Witam co do pustuch pudełek po papierosach też znalazłej je w swojej piwnicy czerwone Malboro z kilkoma niedopalonymi kiepami zdziwiło mnie to ale widze że to nie tylko mój problem

U mnie w piwnicy leżały pudełka tej samej marki hehe

Offline

 

#17 2010-06-23 16:26:38

WadliwaWada

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-18
Posty: 47
Punktów :   

Re: Rowerzyści

tak drogi Barktu szczególnie wtedy gdy zaciągasz kretyt na 30 lat bo nie masz cioci w ameryce

Offline

 

#18 2010-06-24 08:49:06

Bartek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-23
Posty: 4
Punktów :   

Re: Rowerzyści

Teraz czy za 30 lat i tak będzie to nieznaczny wydatek

Offline

 

#19 2010-06-24 12:40:35

Kubańczyki

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-16
Posty: 21
Punktów :   

Re: Rowerzyści

Jeśli chodzi o ochronę to niestety na zebraniu większość opowiedziała się przeciw. Administracja w związku z nieustannym zanikaniem różnych rzeczy na naszym obiekcie miała wysłać ankietę dotycząca ochrony. Nie każdy zdaje sobie sprawę że non stop kradzione są żarówki, zaginęła lampa na klatce schodowej, a kto za to płaci - my płacimy. Na tablicy ogłoszeń była zamieszczona informacja dotycząca ochrony z informacją o kosztach utrzymania takowej.

Offline

 

#20 2011-06-26 22:08:05

pawel

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-26
Posty: 1
Punktów :   

Re: Rowerzyści

mpza napisał:

wózkownia jak sama nazwa wskazuje ma być miejscem do przechowywania wózków dziecięcych a nie rowerów ( zwłaszcza osób ktore nie maja zamiaru wydawac pieniedzy na komorkę lokatorska, zgadzam sie z wkxy ze miejsce na jednoslady jest w komorkach.

co do naszej bramki, wielokrotnie niestety spotkałam sie z tym ze sami mieszkancy nie zamykaja furtki - a do tego powstała nowa furtka niedaleku wjazdu do garażu - teraz to pewnie zaczna sie pielgrzymki całego osiedla przez nasz teren - bo wyglada na to ze bedzie to swietny skrót w drodze na przystanek autobusowy.

tylko czekac jak zacznie ginac wiecej rowerow i wózków..........

Nie uważam zeby pomysł rozgrodzenia naszego terenu i upodobnienia sie do otoczenia był pomysłem trafionym,  płacimy kupę pieniedzy za monitoring aby czuc sie tutaj bezpiecznie - a propos moze wreszcie trzeba by podjąć jakąś decyzję co do formy ochrony jaka by nam lokatorom odpowiadała - była przeprowadzana ankieta na ten temat, czy ktos zna moze jej wyniki?????

Witam na forum. Niestety mnie też w ten weekend pozbawiono roweru. Jestem w szoku bo rower był przypięty do barierki wielką zapinką mimo to została przecięta tak więc ktoś był do tej kradzieży odpowiednio przygotowany. Moim zdaniem za dużo osób nie mieszkającym w naszym bloku posiada kod do furtki i drzwi. Ponadto wydaje mi się że furtka którą posiadamy wielokrotnie się nie zamyka co ułatwia wejście na osiedle osób nieproszonych. Ponadto gdyby ktoś miał może dla mnie jakieś pomocne informacje związane z kradzieżą będe wdzięczny. Kradzież miała miejsce między piątkiem 24 godz 7.00 a 26 godz 19.30 , rower przypięty był w klatce pierwszej na klatce schodowej między parterem a pierwszym pietrem - niebieski merida matts sport 300. Dla sąsiadów ostrzeżenie : KRADZIEŻE na naszym osiedlu są coraz częstsze prosze uważać. Pozdrawiam

Offline

 

#21 2011-06-27 15:02:16

WadliwaWada

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-18
Posty: 47
Punktów :   

Re: Rowerzyści

to zwróć sie do pań  z administracji może jakies nagrania odnajdą! bo z tego co wiem jest to możliwe.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
stomatolog mokotów