Forum Apartamenty Wrzosowe

Forum dyskusyjne mieszkańców Apartamentów Wrzosowych


#1 2010-11-16 22:07:06

mania

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-30
Posty: 7
Punktów :   

Prośba do właściciela akadamika (mieszkanie nr 34)

Witam,
mam wielką prośbę do Pana / Pani, który wynajmuje mieszkanie grupie studentów, aby poprosił lokatorów o cichsze zachowywanie się i stosowanie się do ciszy nocnej. Niestety deweloper nie popisał się jeśli chodzi o wyciszenie ścian i podłóg / sufitów. Wiem, że inni sąsiedzi też nie są zadowoleni z lokatorów mieszkania 34.

Offline

 

#2 2010-11-17 11:49:32

niklucas

Administrator

Zarejestrowany: 2010-06-16
Posty: 43
Punktów :   

Re: Prośba do właściciela akadamika (mieszkanie nr 34)

Niestety jest więcej mieszkań wynajmowanych studentom którzy nie znają pojęcia "Cisza nocna". Nie chodzi nawet o muzykę, podniesione głosy też są dokuczliwe, więc jeżeli to forum czytają również osoby wynajmujące mieszkania studentom, prosimy o zapoznanie ich z tajnikami zegarka. My po pracy wracamy ciężko zmęczeni i chcielibyśmy trochę odpocząć, a na pewno wyspać się.

Offline

 

#3 2010-11-30 17:29:55

kulka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-15
Posty: 18
Punktów :   

Re: Prośba do właściciela akadamika (mieszkanie nr 34)

mania napisał:

mam wielką prośbę do Pana / Pani, który wynajmuje mieszkanie grupie studentów, aby poprosił lokatorów o cichsze zachowywanie się i stosowanie się do ciszy nocnej. Niestety deweloper nie popisał się jeśli chodzi o wyciszenie ścian i podłóg / sufitów. Wiem, że inni sąsiedzi też nie są zadowoleni z lokatorów mieszkania 34.

Ja mam podobną prośbę do właściciela mieszkania nr 52.
Szanujmy się nawzajem!

Offline

 

#4 2011-10-23 16:03:31

ZosiaiStaś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 12
Punktów :   

Re: Prośba do właściciela akadamika (mieszkanie nr 34)

Prośba do właściciela akadamika (mieszkanie nr 34) PONOWIENIE!!!
Bardzo Panią prosimy  o pilny kontakt z lokatorami Pani mieszkania!!!
Prosimy o poinstruowanie Lokatorów w zakresie ogólnie przyjętych norm koegzystencji sąsiedzkiej!!!
Cisza nocna obowiązuje od godziny 22, nie puszcza się wtedy głośno muzyki, nie piszczy na cały regulator, nie rozbija się w łazience, nie wywraca się mebli o 2 nad ranem!!!
Byłem osobiście prosiłem o spokój, poprawiło się na chwilę potem libacja na całego!!!
Wierzę że będzie Pani skuteczna w swoich działaniach, ja OSOBIŚCIE już nie będę się fatygował.
Pozdrawiam

Offline

 

#5 2011-10-25 22:20:28

mania

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-30
Posty: 7
Punktów :   

Re: Prośba do właściciela akadamika (mieszkanie nr 34)

Ja również dołączam się do prośby do Pani Administrator, aby coś zrobić w kwestii mieszkania nr 34.

Właściel tego mieszkania urządził niestety akademik. Zerknijcie na zdjęcia: http://www.krn.pl/oferta.php?id=4962213.

Prawie codziennie śmierdzi na klatce papierosami. Głośna muzyka czy to w dzień czy w nocy. Studenci nie przestrzegają ciszy nocnej. Imprezy są głośne. Szczelają drzwiami, rzucją meblami czy czymś ciężkim w środku nocy. Nie reagują na prośbę o cisze. Nawet już drzwi nie otwierają.

W zeszłym tygodniu podczas libacji było słychać krzyki kobiety. Nie były to miłe okrzyki dobrej zabawy. Brzmiało jakby jej ktoś krzywdę robił.

Ostatnio edytowany przez mania (2011-10-25 22:26:03)

Offline

 

#6 2011-10-27 09:41:51

kulka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-15
Posty: 18
Punktów :   

Re: Prośba do właściciela akadamika (mieszkanie nr 34)

mania napisał:

W zeszłym tygodniu podczas libacji było słychać krzyki kobiety. Nie były to miłe okrzyki dobrej zabawy. Brzmiało jakby jej ktoś krzywdę robił.

a potem w mediach podają, że sąsiedzi widzieli co się dzieje, wszystko słyszeli i nie reagowali...

Offline

 

#7 2011-10-29 17:56:46

mania

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-30
Posty: 7
Punktów :   

Re: Prośba do właściciela akadamika (mieszkanie nr 34)

kulka napisał:

a potem w mediach podają, że sąsiedzi widzieli co się dzieje, wszystko słyszeli i nie reagowali...

Owszem zdarza się, ale bez związku z tematem - my akurat zareagowaliśmy.

Offline

 

#8 2012-01-05 22:45:23

fifon

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-06
Posty: 1
Punktów :   

Re: Prośba do właściciela akadamika (mieszkanie nr 34)

a podobno na nas narzekaliście ! pozdrawiamy dawna ekipa trzydzieści cztery !!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.apartamentywrzosowe.pun.pl