Forum Apartamenty Wrzosowe

Forum dyskusyjne mieszkańców Apartamentów Wrzosowych


#1 2012-11-26 21:05:41

kulka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-15
Posty: 18
Punktów :   

awaria bramy i syf za płotem

No to już są jakieś jaja - brama zepsuta od ponad tygodnia. Chyba jest jakiś macher w Krakowie, który by się na tym znał. Kartka bramy nie naprawi. I już tego nie komentuję - wszyscy wiedzą jak to wygląda. Szkoda słów.

Za płotem od Bobrzyńskiego, gdzie mamy tę super furtkę prowadzącą w miejsce, w które coraz bardziej strach się zapuszczać, bo w chaszczach leżą butelki, śmieci i nie wiadomo co jeszcze - straszny syf panuje. Chaszcze nie koszone, chodnika nie ma. I znów należy spojrzeć za płot na Inter-Bud. Zrobili chodnik, rozgrodzili płot, wstawili furtkę. A u nas? Niech się znajdzie taki odważny, który by bez obawy stąpnie w chaszcze za furtką. I nie chodzi mi już nawet o uporządkowanie tego zakątka - choć miło by było i może by się i mieszkańcy bloku chcieli w to zaangażować - mimo, że to chyba nie nasze. Chodzi o to, żeby ktoś z administracji nam zaproponował jakąś opcję: chodnik, żwir, parę cegieł, żeby do chodnika można było dotrzeć bez wdepnięcia w błoto, albo coś gorszego.

Ja nie wiem z czego to wynika - nie wierzę, ze Inter-Bud przeprowadził głosowanie w swojej wspólnocie, i że dopiero wtedy zrobił chodnik i otworzył bramkę.
Wymówki, że czegoś się nie da zrobić, bo członkowie Wspólnoty nie głosują, są tylko pretekstem do nicnierobienia.
Mam odruch wymiotny jak widzę te nieuprzejme maile jednej z szanownych administratorek sugerujące moją nieporadność w wypełnieniu kart do głosowania. Są co najmniej nie na miejscu w sytuacji, kiedy wpływy z mojego czynszu są częścią wynagrodzenia dla tej osoby.

Wrzos administracja posadziła bez głosowania, czy ktoś miał o to pretensję??? Czy instalacja żarówki w śmietniku to sprawa aż tak wysokiej rangi, żeby cała Wspólnota musiała w podejmowaniu tej decyzji brać gromadnie udział?


Żalem przepełnia tylko świadomość, że nasza bierność jest na rękę administracji. Nie głosujemy - więc z ich strony nic się nie dzieje.
Chyba nie chcę, żeby naszą Wspólnotą administrował ktoś z takim podejściem.

W związku z powyższym proszę Szanownych Sąsiadów o komentarze, ew. propozycję spotkania. Warto by było przed zebraniem Wspólnoty się spotkać i o tym pogadać. Myślę, że każdy z nas ma jakieś przemyślenia, obserwacje i uwagi.

Offline

 

#2 2012-11-27 13:50:54

WadliwaWada

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-18
Posty: 47
Punktów :   

Re: awaria bramy i syf za płotem

wszystko to prawda!!!
tylko w dużej części chodzi o to że wiele mieszkań jest wynajmowanych!! temu kto wynajmuje jest wszystko jedno co tu sie dzieje więc nie glosuje bo za duża fatyga!!
z tym koszem to koszmar jest rzeczywiście, tym bardziej że teraz to jest ciemno o 5
a może by sie ktoś z administracji ruszył do nas i zrobił obchód z kartami do głosowania, tak od drzwi do drzwi. znam takie administracje które własnie tak działają żeby przyspieszyć głosowanie nad uchwałą

Offline

 

#3 2012-11-27 16:40:59

jakubos

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 7
Punktów :   

Re: awaria bramy i syf za płotem

Miałem właśnie zakładać nowy temat o tym kawałku placu pod płotem.
Może można to jakoś zagospodarować? Skosić trawe, ułożyć chodnik (płyty, żwir, cokolwiek) posadzić ze dwa drzewa, a nawet pnącza aby za jakiś czas ładnie ekrany porosły Od razu by to lepiej wyglądało.

Tematu bramy nawet nie komentuje. Gwarancja się skończyła to i brama popsuta

Ostatnio edytowany przez jakubos (2012-11-27 16:41:40)

Offline

 

#4 2012-11-28 07:55:13

kulka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-15
Posty: 18
Punktów :   

Re: awaria bramy i syf za płotem

Może powinniśmy więc zagłosować nad tym, czy naprawiać bramę, czy nie? 

Offline

 

#5 2013-01-23 21:53:53

jakubos

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 7
Punktów :   

Re: awaria bramy i syf za płotem

Może zakłady ile tym razem brama nie będzie działać?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
lustro podświetlane led