Forum Apartamenty Wrzosowe

Forum dyskusyjne mieszkańców Apartamentów Wrzosowych


#1 2010-06-18 21:53:02

WadliwaWada

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-18
Posty: 47
Punktów :   

WYGLĄD CAŁOŚCI

myśle że to nie będzie tylko moja opinia że zieleń w około naszych APARTAMENTÓW pozostawia wiele do życzenia. I chyba wypadało by położyć "lekki" nacisk na administracje żeby coś zrobiła w takim kierunku by lepiej to wyglądało.
Nie wiem jak Wam podoba sie sprzątanie, ale ja uważam że jest fatalne. Pan który wygląda jak jeden z grupy Łowcy.B  nie myje podłogi tylko rozmywa duże ilości wody po korytarzu, do tego żadko sprząta na wyższych piętrach, a jeżeli już tam zawita to przemyka przez korytarze jak struś pędziwiatr.

Offline

 

#2 2010-06-18 23:16:11

kulka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-15
Posty: 18
Punktów :   

Re: WYGLĄD CAŁOŚCI

WadliwaWado, osoba o której piszesz jest kobietą nawet z nię rozmawiałam (o ile mówimy o tej samej osobie) Ja do jej sprzątania nie mam zastrzeżeń. Ostatnio wybiegłam za mężem na klatkę na 5 piętrze na bosaka i podłoga była naprawdę czysta Poza tym, kiedyś zauważyłam, że ta kobieta maleńką miotełką (taką z Tesco za 2.50 zł z szufelką) zmiata dziedziniec i parking!!!!! Jeśli to Administrator zapewnia jej narzędzie do sprzątania - to rzeczywiście pozostawia to wiele do życzenia.
Jeśli chodzi o zieleń - to wystarczy spojrzeć obok, za płot, na osiedle InterBudu - cudnie. Zieleń zadbana, ogródki zaprojektowane i utrzymywane, trawa koszona co tydzień. Nawet drzewo od strony ul Bobrzyńskiego (które na szczęście się uchowało) należy do tamtejszego osiedla.

Choć mnie i tak najbardziej wyprowadziła kiedyś najbardziej z równowagi akcja koszenia trawy (chyba pierwsze koszenie tego "lasu"), kiedy Panowie z kosiarkami zaczęli biegać z kosiarkami spalinowymi o godzinie 5.50!!!!!
Wyglądało mi to na odwet ze strony Administracji - chcecie mieć skoszoną trawę??? To macie!!!!

Mam nadzieję, że się tu jakoś zbierzemy i coś wskóramy Jest nas na tym jednym "podwórku" tak mało, że może uda nam się zmobilizować i zmienić co nieco

pozdrawiam Forumowiczów

Ostatnio edytowany przez kulka (2010-06-18 23:21:01)

Offline

 

#3 2010-06-19 19:42:26

WadliwaWada

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-18
Posty: 47
Punktów :   

Re: WYGLĄD CAŁOŚCI

To może sprząta u nas więcej niż jedna osoba. Ponieważ człowiek o którym pisałam to pan na 100%. No chyba że tak ciężko już z rozpoznawaniem u mnie

Offline

 

#4 2010-06-20 19:12:24

awersja

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-19
Posty: 18
Punktów :   

Re: WYGLĄD CAŁOŚCI

A ja mam propozycję, żeby zmienić nazwę na Apartamenty Betonowe.
Bo niestety taka jest prawda.
Szczerze mówiąc wstyd kogoś zaprosić do siebie.
Gdzie tu zieleń? Nie mówiąc już o wrzosach hehe

Widziałam, że ktoś - bodajże pod koniec kwietnia - powiesił kartkę na tablicy ogłoszeń.
Była tam prośba do administratora, żeby wreszcie skoszono trawę i  w ogóle zajęto się zielenią.
Wkrótce kartka została zdjęta a na jej miejscu admin powiesił odpowiedź, że trawa nie jest koszona, bo pada.
Żenada.
Przecież to nie chodzi o to, żeby ktoś zasuwał w deszczu z kosiarką, tylko żeby to było robione regularnie.
Ostatnio nie padało, były upały i kosić można było a jakoś nie widzę efektów.
Zielsko jak rosło, tak rośnie nadal.
I z tego co widzę koszenie było niedokładne, bo trawa teraz odrasta nie równo.

Wszystko jest - przepraszam za kolokwializm, ale jestem zła na tą sytuację - robione na odwal się.

Ogólnie jestem bardzo niezadowolona ze współpracy z administratorem.
W kwietniu była z nim rozmowa o zieleni.
Obiecał, że najpierw będzie odchwaszczanie, a następnie rozpoczną się prace nad zielenią.
I co?
Ja tam nie widzę, żeby coś było sadzone i w ogóle, żeby ktoś dbał o wygląd zewnętrzny.

Bardzo jestem ciekawa, jakie koszty "poniesione" na zieleń zostaną wykazane w sprawozdaniu rocznym.

Offline

 

#5 2010-06-20 23:23:13

kulka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-15
Posty: 18
Punktów :   

Re: WYGLĄD CAŁOŚCI

A ja tak liczyłam, że uda nam się w końcu trafić na mieszkanie w naprawdę fajnym miejscu, i że administrator mając pod sobą tak małą wspólnotę zostanie jej przyjacielem. Jakie to cholernie polskie - wybudować coś na odwal, a potem wcale się tym nie zajmować. Czy ukraść rower, wrzucić komuś kupę śmieci do komórki, drzeć się przez całą noc i nie dawać sie wyspać tym, którzy w poniedziałek wcześnie rano idą do pracy.

LUDZIE - SZANUJMY SIĘ NAWZAJEM!!!!!! To minimalny wysiłek, który poprawi samopoczucie każdemu mieszkańcowi tego budynku!

Offline

 

#6 2010-06-21 00:04:52

vkxy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-18
Posty: 28
Punktów :   

Re: WYGLĄD CAŁOŚCI

kulka napisał:

A ja tak liczyłam, że uda nam się w końcu trafić na mieszkanie w naprawdę fajnym miejscu, i że administrator mając pod sobą tak małą wspólnotę zostanie jej przyjacielem. Jakie to cholernie polskie - wybudować coś na odwal, a potem wcale się tym nie zajmować. Czy ukraść rower, wrzucić komuś kupę śmieci do komórki, drzeć się przez całą noc i nie dawać sie wyspać tym, którzy w poniedziałek wcześnie rano idą do pracy.

LUDZIE - SZANUJMY SIĘ NAWZAJEM!!!!!! To minimalny wysiłek, który poprawi samopoczucie każdemu mieszkańcowi tego budynku!

Budynek jest wybudowany całkiem dobrze, a nie "na odwal", inaczej bym tu nie kupił mieszkania. Rolą developera nie jest "zajmowanie się" budynkiem po jego oddaniu (poza naprawami w ramach gwarancji). Firma która administruje budynkiem teraz to nie jest firma która go wybudowała (mimo, że są oczywiście powiązane), a w oparciu o moje doświadczenia z innych mieszkań stwierdzam, że nasz administrator sprawuje się przyzwoicie - reagują na zgłaszane usterki, realizują to co było ustalone na zebraniu, sprzątane jest regularnie.

Na zebraniu większość była przeciw ochronie, ale teraz lament że rzeczy giną i są włamania. Nie wiem co w ogóle wspólnego ma administrator z wrzucaniem śmieci do komórki, darciem się w nocy i kradzieżą roweru, ale pewnie jak biadolić to na całego.

Offline

 

#7 2010-06-21 05:48:29

bob_budowniczy

Administrator

Zarejestrowany: 2010-06-14
Posty: 31
Punktów :   

Re: WYGLĄD CAŁOŚCI

Jest forum - są emocje. Coraz bardziej lubię to miejsce!

Offline

 

#8 2010-06-21 11:25:08

WadliwaWada

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-18
Posty: 47
Punktów :   

Re: WYGLĄD CAŁOŚCI

nie na odwal to ja zapraszam do mojego mieszkania w którym nie ma ani jednej nie pękniętej ściany!!!!!!!!!!

no i co ma administrator do zabezpieczania budynku?? może to że zabrał bramke na tydzień i wejść tu mógł każdy!!!!!!!!

Offline

 

#9 2010-06-21 13:41:50

awersja

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-19
Posty: 18
Punktów :   

Re: WYGLĄD CAŁOŚCI

vkxy napisał:

Nie wiem co w ogóle wspólnego ma administrator z wrzucaniem śmieci do komórki, darciem się w nocy i kradzieżą roweru, ale pewnie jak biadolić to na całego.

Myślę, że kulce nie chodziło o to, że wina za śmiecienie, hałasy etc. leży po stronie administratora.
Podpisuję się obiema rękoma pod "biadoleniem" kulki - brak u niektórych elementarnych zasad kultury i dbałości    o to, co wspólne.

Offline

 

#10 2010-06-22 21:44:58

mpza

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-17
Posty: 16
Punktów :   

Re: WYGLĄD CAŁOŚCI

ktoś wyżej pisał że wstyd kogokolwiek do nas zaprosić, zgadzam sie
nigdzie w okolicy nie ma bardziej zachwaszczonego i zaniedbanego obejscia jak u nas.

a to co miało miejsce jakis czas temu to według mnie nie było koszenie tylko maltretowanie trawy. masakra - ja ludziom którzy to robili nie dałabym nawet złotówki za taką pracę.

Offline

 

#11 2010-06-24 12:47:39

Kubańczyki

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-16
Posty: 21
Punktów :   

Re: WYGLĄD CAŁOŚCI

Przydałaby się informacją dotycząca ile ludzie płacą za utrzymanie zieleni na sąsiednim osiedlu interbudu.

Offline

 

#12 2010-06-24 14:12:16

WadliwaWada

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-18
Posty: 47
Punktów :   

Re: WYGLĄD CAŁOŚCI

a co ma do rzeczy ile płacą inni!!tam jest zdecydowanie więcej ludzi i więcej zieleni!! to sie nie przełoży na nasze potrzeby bo u nas z zielenią skromnie!!!!

Offline

 

#13 2010-06-24 14:18:12

Kubańczyki

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-16
Posty: 21
Punktów :   

Re: WYGLĄD CAŁOŚCI

i tak będzie dopóki Pan od sprzątania będzie "zajmował" się zielenią

Offline

 

#14 2010-07-06 10:36:25

WadliwaWada

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-18
Posty: 47
Punktów :   

Re: WYGLĄD CAŁOŚCI

a co tu taka cisza?? wszyscy już na wakacjach??czy wieść o tym że P.Gregorski to czyta wystraszyła wszystkich????

no pozytywnie zmieniła sie firma sprzątająca!!plus za to!! widze że ktoś zajmuje sie zielenią , bo jakiś pan z grabiami biega za blokiem
może nie będzie tak źle!!!bo jak widać forum poruszyło P.admin.

Offline

 

#15 2010-07-07 16:55:45

awersja

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-19
Posty: 18
Punktów :   

Re: WYGLĄD CAŁOŚCI

A skąd wiadomo, że P. Gregorski to czyta?
Pan z grabiami biega, może dlatego że zmieniono firmę sprzątającą.
Tak przynajmniej wynika z ogłoszenia wywieszonego na tablicy przy wejściu.

Mam nadzieję, że teraz będzie lepiej.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
kopiowanie starych kaset