Forum Apartamenty Wrzosowe

Forum dyskusyjne mieszkańców Apartamentów Wrzosowych

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2010-09-09 16:36:41

Kartograf

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-08
Posty: 7
Punktów :   

Alternatywny dostawca internetu oraz telewizji

Witam
Na zebraniu został poruszony temat alternatywnego dostawcy internetu oraz telewizji. Uważam, że powinniśmy szybko przedyskutować na forum ten temat i wybrać najkorzystniejszą dla nas ofertę. Każdy na pewno otrzymał na maila informacje dotyczące firm, które zadeklarowały chęć dostarczania takich usług, więc może się wypowiedzieć w sprawie poszczególnych operatorów. Osobiście sądzę, że oferta UPC jest najciekawsza - mają niskie ceny, a dodatkowo obecnie fajne promocje jeżeli bierze się telewizje oraz internet w pakiecie. W poprzednim miejscu zamieszkania korzystałem z usług UPC i byłem  zadowolony.  Nigdy nie było problemu z internetem ani z sygnałem telewizyjnym.

Offline

 

#2 2010-09-10 09:49:19

Anik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 6
Punktów :   

Re: Alternatywny dostawca internetu oraz telewizji

Witam
W poprzednim miejscu zamieszkania korzystaliśmy z usług UPC (Ruczaj - Osiedle Europejskie) i jakość usług była niestety niska, zwłaszcza jeżeli chodzi o internet. Awarie występowały stosunkowo często, a przez pozostały czas prędkość nie była satysfakcjonująca (zdecydowanie poniżej deklarowanego w umowie limitu). Jeżeli chodzi o Aster to znajomi mieszkający na Ruczaju mają od nich internet i nie są zadowoleni - awarie nie są rzadkością a dostawca nic z tą sytuacją nie robi.

Od 8 miesięcy mamy GHnet i nie było większych problemów. Prędkość przesyłu jest bardzo dobra, a jak była awaria to po 2-3 godzinach została usunięta. Cenowo ich oferta jest również całkiem niezła (polecam sprawdzić aktualne stawki: http://www.ghnet.com.pl/internet-w-krakowie-cennik.htm ).
Jeżeli chodzi o TV to nie miałam jeszcze czas przyjrzeć się ofertom

Offline

 

#3 2010-09-13 22:38:11

mpza

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-17
Posty: 16
Punktów :   

Re: Alternatywny dostawca internetu oraz telewizji

Na pewno uważam że powinna być mozliwie pełna oferta tj. jak największy wybór. Ale prosze bez kabli ciagnietych po klatce. Mamy GHNet i nie moge narzekac.

Offline

 

#4 2010-09-17 00:16:50

Kubańczyki

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-16
Posty: 21
Punktów :   

Re: Alternatywny dostawca internetu oraz telewizji

Korzystam z GHnet jest ok, ale jestem za wprowadzeniem konkurencji tylko bez dodatkowych kabli. Mieszkałem na Europejskim używałem UPC zero problemów. Jeszcze wcześniej miałem Aster również nie było powodów do narzekań. Zaletą UPC i Aster są pakiety internet+TV.

Ostatnio edytowany przez Kubańczyki (2010-09-17 00:21:40)

Offline

 

#5 2010-09-29 17:24:30

ZosiaiStaś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 12
Punktów :   

Re: Alternatywny dostawca internetu oraz telewizji

Bez dodatkowych kabli proponuję internet bezprzewodowy. My mamy iPlusa od lat i jest ok. Awarie zdarzają się bardzo rzadko, palców jednej ręki by wystarczyło przez ostatnie 5-6 lat. Owszem, jak ktoś chce oglądać tv przez internet czy ściągać duże ilości filmów czy muzyki, może być niezadowolony, ale są już chyba takie abonamenty, że pewnie i to by było możliwe. Nie wiem, bo my z tego nie korzystamy. Zasięg Plusa ok., innych operatorów - nie wiem, bo nie korzystam. Oczywiście taki internet wiąże się np. z limitami danych, a prędkość chyba i tak mniejsza niż internetu z kabla. No i nie ma problemu z przeniesieniem umowy na inny lokal czy podpisaniem umowy, jeśli ktoś wynajmuje.

Offline

 

#6 2010-10-01 16:54:20

awersja

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-19
Posty: 18
Punktów :   

Re: Alternatywny dostawca internetu oraz telewizji

A ja mam z Ery i czekam z utęsknieniem na koniec umowy.
Gdy mieszkałam na Bronowicach to śmigał bez zastrzeżeń, teraz niestety bardzo zwolnił.

Offline

 

#7 2010-10-08 19:08:57

bob_budowniczy

Administrator

Zarejestrowany: 2010-06-14
Posty: 31
Punktów :   

Re: Alternatywny dostawca internetu oraz telewizji

Nas bardzo cieszy ajPlus - zero kabli! Pakietów na TV i telefon nie potrzebujemy, a filmów nie ściągamy.
Orendż ma taką opcję, że można wziąć na miesiąc, spróbować i potem oddać - płaci się tylko miesięczny abonament (ok. 60 zł), bo gdy oddaje się modem - to w salonie zwracają pieniądze (wydaje mi się, że to ok. 90 zł). Cen nie jestem pewna, ale jeśli ktos będzie zainteresowany to sprawdzi

Offline

 

#8 2011-01-24 12:45:56

smokxxx

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-24
Posty: 1
Punktów :   

Re: Alternatywny dostawca internetu oraz telewizji

Proponuje dobrać sobie internet z serwisu, który oferuje na cały rynek dostawców internetu + kablówki i porównać sobie ceny.
http://www.dostawcy-internetu.pl/

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wskrak.pl hubba.pl sbmtechniczna mroczni rycerze akita inu