Forum Apartamenty Wrzosowe

Forum dyskusyjne mieszkańców Apartamentów Wrzosowych


#1 2011-01-31 22:03:28

liszard

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-17
Posty: 5
Punktów :   

do PAŃ z zarządu

Witam mija zima i idą roztopy powoli przed naszym blokiem robi się małe lodowisko w miejscu naszego dawnego jeziorka na razie wszystko jest zamarznięte ale jak przyjdzie odwilż to zniknie lód i znowu będzie powódź wtedy wszystko zrzucimy na przyrodę i warunki atmosferyczne ale może czas pomyśleć co dalej z tym zrobić bo problem na pewno wróci a my ciągle tkwimy w miejscu!!! Jeszcze jedno pytanie zauważyłem, że w naszym bloku już prawie wszystkie mieszkania są zamieszkałe przynajmniej w mojej klatce a w windzie nadal klimat remontowy może w końcu ujrzymy masze windy w całej ich okazałości a płyty okrywające windę spalimy razem robiąc z nich ognisko z kiełbaskami hhmmmmm Kurcze nie przewidziałem wszystkiego jak zapalimy ognisko stopnieje lód z jeziorka i zaleje mi piwnice wiec trochę lipa!!! Ale i tak możemy przemyśleć te dwa tematy topniejący lód który nas zaleje i obicie wind. POZDRAWIAM GORĄCO Zarząd Administracje i oczywiście Wszystkich moich Sąsiadów

Offline

 

#2 2011-01-31 22:43:00

Kubańczyki

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-16
Posty: 21
Punktów :   

Re: do PAŃ z zarządu

Popieram, najgorsze jest to że jak przyjdą roztopy to rozsadzi kostkę i nasz super murek.

Offline

 

#3 2011-02-01 12:57:15

dyzio

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-19
Posty: 10
Punktów :   

Re: do PAŃ z zarządu

Racja liszard czas pomyslec, moze napisz co wymysliles?

Trzeba dzialac zanim przyjda roztopy i nasz blok eksploduje.

Offline

 

#4 2011-02-21 23:10:53

bob_budowniczy

Administrator

Zarejestrowany: 2010-06-14
Posty: 31
Punktów :   

Re: do PAŃ z zarządu

liszard napisał:

w naszym bloku już prawie wszystkie mieszkania są zamieszkałe przynajmniej w mojej klatce a w windzie nadal klimat remontowy może w końcu ujrzymy masze windy w całej ich okazałości a płyty okrywające windę spalimy

to, co pokrywa ściany windy to mobilny ocieplacz klimatu miejscowego, który sprawia, że w naszej windzie panują wyższe temperatury zimą a latem jest chłodniej - proste: izolacja termiczna

Czasem (mam na myśli mijającą zimę) gdy się wejdzie do windy to z niezrozumiałego powodu jest w niej o kilkanaście stopni mniej, niż na klatce - prawie jak na zewnątrz. Innym razem jest całkiem OK, bez czapki i rękawiczek można wytrzymać przez te kilka pięter.
Mże w jakiejś szybie w szybie windowym jest jakaś dziura? Może trawa na dachu niedostatecznie izoluje?

hawk!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
probówki typu strip mała kusza dla dzieci