Forum Apartamenty Wrzosowe

Forum dyskusyjne mieszkańców Apartamentów Wrzosowych


#16 2010-10-01 16:50:33

awersja

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-19
Posty: 18
Punktów :   

Re: Projekt zagospodarowania terenow zielonych wokol posesji

Lukasz S. napisał:

Zeby nie przeciagac tematu odpowiem w punktach:

Korzystajac z okazji, rozumiem, ze zebrania odbywaja sie w piewsze poniedzialki miesiaca o godzinie 18:30. Jednak nijak nie moge znalezc informacji o miejscu odbywania sie zebran. Za informacje z gory dziekuje.

Do tej pory zebrania były na zewnątrz przed garażem. W ten poniedziałek - w holu przy wejściu do budynku, bo zimno się zrobiło. Pozdrawiam.

Offline

 

#17 2010-10-15 19:38:40

Kamyk

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-26
Posty: 2
Punktów :   

Re: Projekt zagospodarowania terenow zielonych wokol posesji

Witam,
Z tego co wiem na jednym ze spotkań ustaliliśmy, iż temat zieleni przekładamy na wiosnę bo teraz są inne problemy. Jednak ku mojemu zdziwieniu pojawiły się wrzosy, a potem wykopano krzewy przed blokiem i na ich miejsce wsadzono inne wcale nie ładniejsze. Nie mam nić przeciwko zieleni ale chciałbym najpierw poznać projekt i koszt całego przedsięwzięcia. Nie chce któregoś dnia wrócić do domu i zobaczyć, że za oknem rośnie mi drzewo, które kosztowało majątek a za kilka lat stanie się dla mnie udręką.

Jesteśmy wspólnotą i o przedsięwzięciach, które nie są bardzo pilne (jak np. zalanie garaży) powinniśmy decydować wspólnie.

Pozdrawiam

Offline

 

#18 2010-10-16 21:17:21

vkxy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-18
Posty: 28
Punktów :   

Re: Projekt zagospodarowania terenow zielonych wokol posesji

Kamyk napisał:

Witam,
Z tego co wiem na jednym ze spotkań ustaliliśmy, iż temat zieleni przekładamy na wiosnę bo teraz są inne problemy. Jednak ku mojemu zdziwieniu pojawiły się wrzosy, a potem wykopano krzewy przed blokiem i na ich miejsce wsadzono inne wcale nie ładniejsze. Nie mam nić przeciwko zieleni ale chciałbym najpierw poznać projekt i koszt całego przedsięwzięcia. Nie chce któregoś dnia wrócić do domu i zobaczyć, że za oknem rośnie mi drzewo, które kosztowało majątek a za kilka lat stanie się dla mnie udręką.

Jesteśmy wspólnotą i o przedsięwzięciach, które nie są bardzo pilne (jak np. zalanie garaży) powinniśmy decydować wspólnie.

No i temat zieleni jest przełożony na wiosnę, przed zimą (zgodnie z tym co było mówione na ostatnim zebraniu) będą robione tylko drobiazgi. Akurat nie byłem zwolennikiem wrzosów, ale dobrze że coś się w ogóle dzieje. Zostały zrobione bardzo niskim kosztem więc niech sobie wrzosy będą. Bez przesady już żebyśmy oficjalnie głosowali każdy najmniejszy drobiazg. Drzew nikomu przed oknem nikt nie sadzi. W temacie kosztów na pewno chętnie wszelkich informacji udzielą panie z zarządu, proszę się z nimi skontaktować.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
TS2 transparency blavia.pl